خانه / اطلاعات ویزا آمریکا / هزینه ثبت نام گرین کارت USCIS Immigrant Fee چقدر است؟

هزینه ثبت نام گرین کارت USCIS Immigrant Fee چقدر است؟

هزینه ثبت نام گرین کارت USCIS Immigrant Fee چقدر است؟

هزینه ثبت نام گرین کارت USCIS Immigrant Fee که پس از دریافت ویزا مهاجرتی باید اقدام به پرداخت آن نمائید برای هر نفر 165 دلار آمریکا می باشد که باید در سایت USCIS که متعلق به اداره مهاجرت آمریکا می باشد جهت شروع روند صدور گرین کارت و چاپ گرین کارت پرداخت می شود .

توجه داشته باشید :

برای پرداخت هزینه گرین کارت می بایستی از کارت ها ویزا یا مستر Visa or Master Card استفاده نمائید چنانچه در هر یک از مراحل این پرداخت مشکلی داشته باشید و یا بخواهید کارشناسان ما این پرداخت را برای شما انجام دهند می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با ما در ارتباط باشد و پرداخت خود را در سریع ترین زمان ممکن و کمترین نرخ انجام دهید .

x

Check Also

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-160 برای ویزا غیر مهاجرتی

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-160 برای ویزا غیر مهاجرتی آمریکا در زیر به طور کامل شرح داده شده است . کلیه افرادی که خواهان دریافت ویزا غیر مهاجرتی ( NON IMMIGRATION ) به آمریکا هستند می بایستی فرم DS-160 را  ( قبل از وقت مصاحبه ) تکمیل کرده و شماره تائیدیه ( Confirmation Number ) آن در در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند تا به سفارت ارائه کنند .   توجه داشته باشید در برخی دیگر از ویزا هه که در زیر آمده آست علاوه بر فرم DS-160 می بایستی فرم های دیگری نیز تکمیل و ارسال نمائید ...