خانه / اطلاعات ویزا آمریکا / نحوه دریافت وقت سفارت فوری آمریکا

نحوه دریافت وقت سفارت فوری آمریکا

نحوه دریافت وقت سفارت فوری آمریکا از سایت usvisa-info.com

در ابتدا وارد اکانت خود در سایت شده این امکان وجود دارد که یک وقت نزدیک برای رزرو کردن وجود داشته باشید چون بسیاری از افراد در دقایق آخر وقت خود را لغو و یا تغییر می دهند چنانچه هیچ وقت خالی نزدیکی وجود نداشت و خود شما فکر می کنید که در شرایط اضطراری برای دریافت وقت سفارت و ویزا آمریکا هستید با خواندن شرایط اضطراری دریافت وقت در سایت usvisa-info.com درخواست خود را به آن سفارت مربوطه از طریق ایمیل ارائه دهید تا سفارت در مورد شما و بنا به قوانین تصمیم گیری کند .

 

توجه داشته باشید :

برای دریافت وقت فوری شما حتما می بایستی قبلا یک وقت در سایت usvisa-info.com داشته باشید و هزینه آن را پرداخت کرده باشید تا سفارت آن وقت را برای شما تغییر دهد .

هیچ تضمینی وجود ندارد که سفارت مورد نظر درخواست شما را قبول کند و بستگی به مدارک ارائه شده شما دارد که آیا به شما وقت فوری داده شود و یا خیر .

x

Check Also

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-160 برای ویزا غیر مهاجرتی

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-160 برای ویزا غیر مهاجرتی آمریکا در زیر به طور کامل شرح داده شده است . کلیه افرادی که خواهان دریافت ویزا غیر مهاجرتی ( NON IMMIGRATION ) به آمریکا هستند می بایستی فرم DS-160 را  ( قبل از وقت مصاحبه ) تکمیل کرده و شماره تائیدیه ( Confirmation Number ) آن در در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند تا به سفارت ارائه کنند .   توجه داشته باشید در برخی دیگر از ویزا هه که در زیر آمده آست علاوه بر فرم DS-160 می بایستی فرم های دیگری نیز تکمیل و ارسال نمائید ...