خانه / اطلاعات ویزا آمریکا / پیغام Appointments are not available on this date به چه معنایی است

پیغام Appointments are not available on this date به چه معنایی است

پیغام Appointments are not available on this date به چه معنایی است ( در این تاریخ هیچ وقت ملاقاتی وجود ندارد - در دسترس نیست )

چنانچه در اکانت خود در سایت usvisa با این پیغام مواجه شدید نمی توانید وارید صفحه پرداخت شده و پس از پرداخت وقت خود را تعیین نمائید این پیغام به شما می گوید در سفارتی که شما انتخاب کرده اید برای نوع ویزا درخواستی شما تا اطلاع ثانوی وقت ملاقات وجود ندارد ولی توجه نمائید بسیار از افراد وقت سفارت خود را لغو و یا تغییر می دهند پس چنانچه حتما در آن سفارت خاص وقت ملاقات نیاز دارید مرتبا وارد اکانت خود شده و آنرا چک نمائید زیرا احتمال باز شده وقت وجود دارد .

x

Check Also

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-160 برای ویزا غیر مهاجرتی

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-160 برای ویزا غیر مهاجرتی آمریکا در زیر به طور کامل شرح داده شده است . کلیه افرادی که خواهان دریافت ویزا غیر مهاجرتی ( NON IMMIGRATION ) به آمریکا هستند می بایستی فرم DS-160 را  ( قبل از وقت مصاحبه ) تکمیل کرده و شماره تائیدیه ( Confirmation Number ) آن در در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند تا به سفارت ارائه کنند .   توجه داشته باشید در برخی دیگر از ویزا هه که در زیر آمده آست علاوه بر فرم DS-160 می بایستی فرم های دیگری نیز تکمیل و ارسال نمائید ...