خانه / لاتاری گرین کارت آمریکا / درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس – Re-entry permit)

درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس – Re-entry permit)

درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit) در زیر اطلاعات کاملی نوشته شده است :

در اول به شما توصیه می کنم چنانچه می خواهید وایت پاس خودتون رو زود بگیرید در اولین وقتی که می تونید مدارکتون رو پر کنید و ارسال کنید افراد برنده لاتاری می توانند از زمان ورود تا حدودا 2 ماه یا حتی کمتر گرین کارت و سوشیال سکیوریتی و وایت پاس خودشونو بگیرن با تجربه من حالا درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit) :

درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit)

درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit)

1- در ایتدا برای خودتون و تمام افراد کیستون که می خواهند وایت پاس بگیرند به طور جداگانه فرم I-131 را پرینت گرفته و چاپ کنید .

2- به SSN نیازی ندارید ( من خودم بدون SSN گرفتم ) .

3- اگر گرین کارتتون رو گرفتید بهتر ولی اگر نگرفتید یک کپی از ویزا آمریکاتون که مهر ورود به آمریکا روش باشه کافیه .

4- دو قطعه عکس 5 در 5 که پشت همشون نام و نام خانوادگی و A.number هر فرد روش نوشته شده باشه .

5- اگر برای گرفتن وایت پاس عجله دارید و می خواهید زود به ایران برگردید بهترین راه اینه که بلیط برگشتتون رو رزرو کنید و با مدارک براشون بفرستید  ( به نامه هم باهاش بنویسید و دلیل عجله رو بگید بهتره ) اینجوری خیلی سریع تر کارتون رو انجام می دهند ( برای من بدون بلیط برگشت از زمان ورود تا انگشت نگاری 2 ماه طول کشید ) .

6- حالا باید مدارکتون رو پست کنید که برای پست کردن با هزینه وایت پاس چیزی حدود 440 دلار برای هر نفر می شه علاوه بر پاکت مدارک 2 تا پاک کوچیک دیگه هم باید بفرستید که یکی وقتی مدارکتون به دستشون رسید نامه تائید گرفتن مدارک براتون می فرستن و در پاکت دومی تاریخ انگشت نگاری رو براتون می فرستند . در نهایت یک پاکت بزرگ بگیرید و همه مدارک رو با اون دو تا پاکت دیگه بزارید تو پاکت بزرگتر و ارسال کنید . ( حالا اگر عجله دارید می تونید با پست اکسپرس که حدود 20 دلار گرونتره بفرستید و اگر عجله دارید و بلیط برگشتتون و یا نامه ای که بالا گفته بودم رو نوشتید حتما روی پاکت به صورتی که معلوم باشه بنویسید Urgent یا همون فوری خودمون .

7- بعد ار حدود 10 روز نامه براتون میاد که توش تاریخ انگشت نگاری مشخصه که معمولا یک هفته بعد از روزی که نامه به دستتون رسید است .

8- در روز انگشت نگاری یک فرم ساده رو پرکنید و بعد انگشت نگاری می شید و یه عکس هم ارزتون می گیرند و دیگه تمومه

توجه داشته باشید

برای گرفتن وایت پاس دیگه لازم نیست آمریکا بمونید چون 2 ماه دیگه طول میکشه که وایت پاس چاپ بشه و براتون ارسال بشه به آدرسی که خودتون خواسته بودید می تونید برگردید ایران و بعد از اقوام و یا دوستاتون بخواهید وایت پاستون رو براتون بفرستند .

 

اگر هر سوالی داشتید کارشناسان قاره پیما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته از طریق راه های ارتباطی سایت ( تلفن - ایمیل - چت آنلاین - مراجعه حضوری و ... ) آماده پاسخگویی به شما هستند .

x

Check Also

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-260 برای برندگان لاتاری

اطلاعات تکمیلی لاتاری و اقدامات بعد از برنده شدن در لاتاریآموزش نحوه ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا 2018 نحوه گرفتن عکس لاتاری گرین کارت آمریکا نحوه تبدیل آدرس فارسی به انگلیسی برای لاتاری و غیره نحوه چک کردن نتایج لاتاری آمریکا 2017 و 2018 نحوه تبدیل میزان تحصیلات فارسی به انگلیسی برای لاتاری درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری آموزش نحوه یافتن نمره SVP Range شغل در آمریکا مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit) آموزش تصویری پر کردن فرم DS-260 برای برندگان ...