خانه / پروازهای داخلی اکراین / قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اکراین

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اکراین

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اکراین را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی اکراین و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اکراین به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک اوکراین پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای اکراین انجام می دهدند ولی در حال حاضر تنها هواپیمایی اکراین اینترنشنال باقی مانده است ( به دلیل جنگ ) :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین اکراین هواپیمایی اکراین Ukraine Airlines

در زیر فهرست شهرهای اوکراین برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اکراین به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1.  کی یف اوکراین (KBP)
 2. دونتسک اوکراین
 3. دونیپروپتروفسک اوکراین (DNK)
 4. ایوانو اوکراین
 5. خارکف اوکراین (HRK)
 6. خرسون (KHE)
 7. لووف اوکراین (LWO)
 8. اودسا اوکراین (ODS)
 9. سیمفروپل اوکراین (SIP)
 10. وینیتسا اوکراین
 11. زاپروژیا اوکراین

 

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی اکراین اینترنشنال Ukraine International Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.