خانه / بلیط به / کشورهای قاره اقیانوسیه / رزرو و خرید بلیط هواپیما به کشورهای قاره اقیانوسیه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کشورهای قاره اقیانوسیه

برای سفر به کشورهای قاره آسیا و آگاهی از قیمت بلیط و رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام کشورهای قاره اقیانوسیه که شامل 26 کشور مختلف می باشد و هر کدام از این کشورها دارای شهرهای مختلف و فرودگاه های مختلف می باشند می توانید به وسیله وب سایت قاره پیما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) - و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) - و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت از بهترین و ارزان قیمت ترین مسیرهای پروازی موجود آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام کشورهای اقیانوسیه نمائید.

همچنین بوسیله وب سایت قاره پیما شما امکان خرید بلیط پروازهای داخلی کشورهای قاره اقیانوسیه و خرید بلیط از کشورهای اقیانوسیه به سایر کشور ها را نیز دارید.

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام کشورهای قاره اقیانوسیه

 

در جدول زیر فهرست تمام 26 کشور قاره اقیانوسیه آمده است و شما با کلیک روی هر کدام به فهرست شهرهای هر کشور (که دارای فرودگاه هستند) و بهترین و ارزانترین مسیرهای پروازی به این شهرها دسترسی خواهید داشت.

​​​

فهرست 26 کشور قاره اقیانوسیه برای رزرو و خرید بلیط هواپیما
استرالیا وانواتو اندونزی جزایر مارشال جزایر کوک
تونگا پاپوا گینه نو کالدونیای جدید جزایر ماریانای شمالی پلینزی فرانسه
تووالو پالائو جزایر سلیمان ایالات فدرال میکرونزی نیووی
نیوزیلند  تیمور شرقی گوام نائورو جزایر پیت کرن
فیجی والیس و فوتونا کیریباتی ساومای آمریکا ساموآ
توکلائو         

 

جهت آگاهی از قیمت بلیط مورد نظر خود اطلاعات درخواستی در فرم زیر را برای ما ارسال فرمائید - کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن بهترین مسیر پروازی و ارزانترین قیمت بلیط را به شما اطلاع خواهند داد

[]
1 Step 1
در خواست قیمت بلیط
شهر مبدا:true
شهر مقصد:true
تاریخ رفت:true
تاریخ برگشت:true
شماره موبایل:
نام و نام خانوادگی:true
Previous
Next