خانه / پروازهای داخلی جزایر سلیمان / قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی جزایر سلیمان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی جزایر سلیمان

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی جزایر سلیمان را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی جزایر سلیمان و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی جزایر سلیمان به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک جزایر سلیمان پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای جزایر سلیمان انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین سولومون جزایر سلیمان هواپیمایی جزایر سلیمان Solomon Airlines

در زیر فهرست شهرهای جزایر سلیمان برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی جزایر سلیمان به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. هونیارا (UIR)
  2. فرا (FRE)
  3. کیرکیرا (IRA)
  4. و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی کی ال ام هلند KLM Airlines - هواپیمایی آرکه فلای هلند Arkefly Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.