خانه / پروازهای داخلی ایرلند / قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ایرلند

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ایرلند

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ایرلند را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی ایرلند و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ایرلند به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک ایرلند پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای ایرلند انجام می دادند ولی در حال حاضر تنها هواپیمایی ایر لینگاس این پرواز ها را انجام می دهد :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ایر لینگاس ایرلند هواپیمایی ایر لینگاس Aer Lingus Airlines

 

در زیر فهرست شهرهای ایرلند برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ایرلند به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. کورک (ORK)
 2. دوبلین (DUB)
 3. ناک (NOC)
 4. شانون (SNN)
 5. گالوی
 6. کیلارنی (KIR)
 7. دونگال (CFN)
 8. سیلگو

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ایر لینگاس Aer Lingus Airlines  در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

یک نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد پروازهای داخلی ایرلند دارید در این قسمت می توانید سوال خود را از کارشناسان قاره پیما مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*