خانه / اطلاعات مفید / قیمت و شماره حساب عوارض خروج از کشور سال 95

قیمت و شماره حساب عوارض خروج از کشور سال 95

قیمت رزرو و فروش ارزانترین تورهای نوروز 96 در قاره پیما

قیمت رزرو و فروش ارزانترین تورهای نوروز 96 در قاره پیما

هموطنان عزیزی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند باید مطابق با جدول زیر عوارض خروج را به حساب 2110100250009 نزد بانک ملّی ایران به نام اداره کل امور مالیاتی پرداخت و فیش واریزی را به هنگام خروج از کشور به همراه سایر مدارک ( پاسپورت و بلیط و ... ) به همراه داشته باشند.

قیمت و شماره حساب عوارض خروج از کشور سال 95

مبلغ عوارض خروج از کشور سال 95
نوع مسافرت مقصد نوع مرز خروجی مبلغ به ریال
زیارتی عراق و کربلا زمینی 125,000
هوایی 375,000
عمره مفرده هوایی 375,000
حج واجب هوایی 375,000
گردشگری تمام مقاصد توریستی و گردشگری زمینی 250,000
دریایی 250,000
هوایی 750,000

 

فقط ایرانیان مقیم خارج از کشور که دارای کارنامه شغلی از وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف می باشند.
خاطرنشان می سازد ارائه کارنامه شغلی صادره توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای این قبیل مسافرین در هنگام کنترل گذرنامه در مبادی خروج از کشور به همراه سایر مدارک سفر ( گذرنامه، کارت پرواز ) جهت برخورداری از این معافیت الزامی است.

 

x

Check Also

لیست کالاها و اشیا ممنوعه جهت ورود و خروج کشور

اطلاعات سپاه حفاظت لیست کالاها و اشیاء ممنوع امنیتی به منظور تأمین امنیت پروازها و رفاه آسایش مسافرین محترم، انتقال اشیاء ذیل به داخل هواپیما ممنوع میباشد. لذاجهت تسریع در امر بازرسی اقلام مذکور را به قسمت بار و یا اشیاء ممنوعه تحویل نمائید. انواع سلاح گرم  شامل : سلاحهای نظامی – تفنگهای شکاری – ساچمه زن                           سلاحهای اسباب بازی که شباهت زیاد به سلاحهای حقیقی دارند انواع سلاح سرد  شامل : شمشیر – دشنه – کارد سنگری – انواع چاقو – تیغ موکت بری – تیغ جراحی – قیچی – پنچه بوکس و سایر اشیاء مشابه انواع مهمات  شامل ...