خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

چنانچه قست سفر به اتریش را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines از تهران به اتریش ( فقط به شهر وین پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران به طور کامل شرح داده شده است .

 

برنامه پروازی هواپیمایی ایران ایر و اتریشی از تهراه به طور مستقیم به وین اتریش :

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران به وسیله هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به وین در روز های شنبه و سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 03:50 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه وین اتریش انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از وین به تهران در روز های دو شنبه و چهار شنبه و جمعه در ساعت 08:10 PM از فرودگاه فرودگاه وین اتریش به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی اتریشی برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران به وسیله هواپیمایی ایر ان ایر Iran Air Airlines  عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از تهران به وین در روز شنبه در ساعت 06:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه وین اتریش انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از وین به تهران در روز  شنبه در ساعت 05:10 PM از فرودگاه فرودگاه وین اتریش به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر وین

نمایی از شهر وین

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای اتریش :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای اتریش و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای اتریش را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی اتریشی و ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و اتریشی در مسیر تهران وین تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و اتریشی در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای وین در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و اتریشی در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و اتریشی ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا اتریش و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

11 نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به وین اتریش دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

 2. شعبان جهانگيرى

  أيا ميشودازتهران به وين با ايران اير رفت و سپس با هواپيمايى اتريش به ژنو پروازكرد در صورت مثبت بودن جواب مدت توقف در فرودگاه وين چقدر است ؟ ضمناً حدود قيمت رفت و برگشت

  • با سلام
   بله می شود و حدودا 10 ساعت توقف باید داشته باشید در وین که از وین به ژنو حدودا 1.400.000 تومان میشه ( البته در تاریخ های مختلف قیمت ارزونتر هم پیدا میشه ) و از تهران به وین هم حدودا 1.800.000 تومان میشه

 3. سلام چقدر بار مجاز هس برای بردن؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. با سلام پرواز تهران به وین با هواپیمایی اتریش مقدا ر بار مجاز واضافه بار کیلویی چقدر باید بپردازم ممنون میشم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*