خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم اصفهان وین اتریش اصفهان

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم اصفهان وین اتریش اصفهان

چنانچه قست سفر از اصفهان به اتریش را دارید بهترین پروازها پرواز هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines از اصفهان به اتریش ( فقط به شهر وین پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم اصفهان وین اتریش اصفهان به طور کامل شرح داده شده است ..

 

برنامه پروازی هواپیمایی اتریشی از اصفهان به وین اتریش به صورت زیر است .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم اصفهان وین اتریش اصفهان

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم اصفهان وین اتریش اصفهان

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم اصفهان وین اتریش اصفهان به وسیله هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از اصفهان به وین در روز های شنبه و دو شنبه و پنج شنبه در ساعت 05:50 AM از فرودگاه اصفهان به فرودگاه وین اتریش انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از وین به اصفهان در روز های یک شنبه و چهار شنبه و جمعه در ساعت 20:45 PM از فرودگاه فرودگاه وین اتریش به فرودگاه اصفهان انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی اتریشی برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر وین

نمایی از شهر وین

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای اتریش :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای اتریش و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای اتریش را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی اتریشی در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی اتریشی در مسیر اصفهان وین اصفهان و یا خرید بلیط پروازهای اتریشی در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای وین در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی اتریشی در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم اصفهان وین اتریش اصفهان و شرایط پروازهای اتریشی ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا اتریش و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

یک نظر

  1. عبدالعلي اسدي

    با سلام
    كلمه قست به معني عزم در ابتداي مطلبي كه آورده ايد غلط املايي دارد و بايد به اين صورت ” قصد ” نوشته شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*