خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران

چنانچه قست سفر به رم ایتالیا را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines از تهران به رم ( هواپیمایی آلیتالیا تنها به شهر رم ایتالیا پرواز مستقیم دارد ولی ایران ایر به رم و میلان پرواز مستقیم انجام می دهد ) می باشند .

 

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران به وسیله هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به رم در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 05:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه رم ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از رم به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 03:15 AM از فرودگاه رم ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آلیتالیا برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران به وسیله هواپیمایی ایر ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از تهران به رم در روز چهار شنبه در ساعت 16:15 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه رم ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از رم به تهران در روز  چهار شنبه در ساعت 20:25 PM از فرودگاه رم ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر رم

نمایی از شهر رم

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ایتالیا :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ایتالیا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ایتالیا را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آلیتالیا و ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و آلیتالیا در مسیر تهران رم تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و آلیتالیا در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای رم در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و آلیتالیا در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و آلیتالیا ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ایتالیا  و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

3 نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به رم ایتالیا دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

 2. میخاستم بدونم میشه زمان پرواز روتغییر داد؟
  من یه بلیط از قبل رزرو کرده بودم البته واسه المان ک تو ایتالیا چنج میشد
  الان میخام زمان برگشتو جلوتر بندازم.ایا امکانش هست؟

  • با سلام
   امکانش هست فقط باید از همون جایی که خریدید درخواست بدید چون از سیستم ما نیست ما نمی تونیم تغییر بدیم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*