خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لارناکا قبرس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لارناکا قبرس تهران

چنانچه قست سفر به لارناکا قبرس را دارید بهترین مسیر پرواز مستقیم به وسیله هواپیمایی قشم ایر Qeshm Air Airlines از تهران به لارناکا می باشند .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لارناکا قبرس تهران ) ایرلاین قشم ایر Qeshm Air Airlines به لارناکا قبرس  به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لارناکا قبرس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لارناکا قبرس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لارناکا قبرس تهران به وسیله هواپیمایی قشم ایر Qeshm Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی قشم ایر هیچ پروازی به لارناکا انجام نمی دهد .
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی قشم ایر هیچ پروازی به لارناکا انجام نمی دهد .
 
 
نمایی از شهر لارناکا

نمایی از شهر لارناکا

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای قبرس:
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای قبرس از جمله لارناکا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای قبرس را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی قشم ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی قشم در مسیر تهران لارناکا تهران و یا خرید بلیط پروازهای قشم ایر در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای لارناکا در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی قشم ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لارناکا قبرس تهران و شرایط پرواز قشم ایر Qeshm Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا قبرس و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.