خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ژنو سوئیس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ژنو سوئیس تهران

چنانچه قست سفر به ژنو سوئیس را دارید بهترین مسیر پرواز مستقیم به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines از تهران به ژنو می باشند .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ژنو سوئیس تهران ) ایرلاین ایران ایر Iran Air Airlines به ژنو سوئیس به شرح زیر است:

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ژنو سوئیس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ژنو سوئیس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ژنو سوئیس تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی ایران ایر هیچ پروازی به ژنو انجام نمی دهد .
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی ایران  ایر هیچ پروازی به ژنو انجام نمی دهد .
 
 
نمایی از شهر ژنو

نمایی از شهر ژنو

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای سوئیس :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای سوئیس از جمله ژنو و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای سوئیس را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران ژنو تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر ( هما ) در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ژنو در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ژنو سوئیس تهران و شرایط پرواز ایران ایر Iran Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا سوئیس و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.