خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آستراخان روسیه تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آستراخان روسیه تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای روسیه

رزرو هتل در تمام شهرهای روسیه

تورهای ویژه روسیه

دریافت ویزا روسیه

پروازهای داخلی روسیه

چنانچه قست سفر به آستاراخان را دارید بهترین پرواز پروازهای مستقیم هواپیمایی تابان Taban Airlines از تهران به آستراخان می باشند روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آستراخان روسیه تهران به شرح زیر می باشند .

 

برنامه پروازی ایرلاین تابان Taban Airlines به آستراخان روسیه به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آستراخان روسیه تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آستراخان روسیه تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آستراخان روسیه تهران به وسیله هواپیمایی تابان Taban Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به آستاراخان در روز های سه شنبه و جمعه در ساعت 11:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آستراخان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از آستاراخان به تهران در روز های سه شنبه و جمعه در ساعت 02:00 PM از فرودگاه آستراخان به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی تابان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر آستراخان

نمایی از شهر آستراخان

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در آستاراخان روسیه :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر آستراخان و سایر شهرهای روسیه و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در آستراخان و سایر شهرهای روسیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی تابان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی تابان در مسیر تهران آستراخان تهران و یا خرید بلیط پروازهای تابان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای آستراخان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی تابان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آستراخان روسیه تهران و شرایط پروازهای تابان و سایر خطوط هواپیمایی ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا روسیه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.