خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران

چنانچه قست سفر به آلماتی را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به آلماتی قزاقستان به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Airlines انجام می گیرد در زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایر آستانه تهران آلماتی تهران آمده است .

 

برنامه پروازی ایرلاین ماهان Mahan Airlines به آلماتی قزاقستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به آلماتی در روز های سه شنبه و شنبه و در ساعت 06:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آلماتی قزاقستان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از آلماتی به تهران در روز های سه شنبه و شنبه و در ساعت 13:05 PM از فرودگاه آلماتی به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

برنامه پروازی ایرلاین ایر آستانه Air Astana Airlines به آلماتی قزاقستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایر آستانه تهران آلماتی تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایر آستانه تهران آلماتی تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایر آستانه تهران آلماتی تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به آلماتی در روز های شنبه و 3 شنبه و 5 شنبه در ساعت 14:20 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آلماتی قزاقستان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 15 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از آلماتی به تهران در روز های شنبه و 3 شنبه و 5 شنبه در ساعت 10:55 AM از فرودگاه آلماتی به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایر آستانه برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر آلماتی

نمایی از شهر آلماتی

 
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در آلماتی قزاقستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر آلماتی و سایر شهرهای قزاقستان و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در قزاقستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان Mahan Airline در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران آلماتی تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای آلماتی در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران و شرایط پروازهای ماهان Mahan Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا قزاقستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

یک نظر

  1. با سلام :
    در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به آلماتی قزاقستان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*