خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای روسیه

تورهای ویژه روسیه

رزرو هتل در تمام شهرهای روسیه

چنانچه قست سفر به سنت پترزبورگ روسیه را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به سنت پترزبورگ به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Airlines انجام می گیرد.

 

برنامه پروازی ایرلاین ماهان Mahan Airlines  به سنت پترزبورگ روسیه به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 4 پرواز از تهران به سنت پترزبورگ در روز های شنبه و یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 07:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه سنت پترزبورگ روسیه انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 4 پرواز از سنت پترزبورگ به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 12:30 PM از فرودگاه سنت پترزبورگ به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

نمایی از شهر سنت پترزبورگ

نمایی از شهر سنت پترزبورگ

 
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در سنت پترزبورگ روسیه :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر سنت پترزبورگ و سایر شهرهای روسیه و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در سنت پترزبورگ و سایر شهرهای روسیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان Mahan Airline در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران سنت پترزبورگ تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای سنت پترزبورگ در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران و شرایط پروازهای ماهان Mahan Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا روسیه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.