خانه / پرواز های مستقیم / روزها ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان لوفتهانزا تهران مونیخ تهران

روزها ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان لوفتهانزا تهران مونیخ تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

چنانچه قست سفر به مونیخ آلمان را دارید بهترین و تنها پروازهای مستقیم از تهران به مونیخ به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines و لوفتهانزا Lufthansa Airlines انجام می گیرد. در جدول های زیر روزها ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان لوفتهانزا تهران مونیخ تهران ( برنامه پروازی و اطلاعات پروازی مونیخ ) به طور کامل شرح داده شده است .

 

 

روزها ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان لوفتهانزا تهران مونیخ تهران ( برنامه پروازی و اطلاعات پروازی مستقیم تهران مونیخ تهران ) :

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران مونیخ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران مونیخ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران مونیخ تهران Mahan Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به مونیخ در روز های یک شنبه و چهارشنبه و جمعه و در ساعت 09:25 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مونیخ انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از مونیخ به تهران در روز های یک شنبه و چهارشنبه و جمعه و در ساعت 17:45 PM از فرودگاه مونیخ به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران مونیخ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران مونیخ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم لوفتهانزا تهران مونیخ تهران Lufthansa Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به مونیخ در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه و در ساعت 06:55 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مونیخ انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از مونیخ به تهران در روز های شنبه و دو شنبه و پنج شنبه و در ساعت 10:10 PM از فرودگاه مونیخ به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی لوفتهانزا برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر مونیخ

نمایی از شهر مونیخ

 

 تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در مونیخ آلمان :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر مونیخ و سایر شهرهای آلمان و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در تمام شهرهای آلمان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان و لوفتهانزا در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان و لوفتهانزا در مسیر تهران مونیخ آلمان تهران و یا خرید بلیط پروازهای هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines و لوفتهانزا Lufthansa Airlines در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای مونیخ در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان و لوفتهانزا در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان لوفتهانزا تهران مونیخ تهران و شرایط پروازهای ماهان و لوفتهانزا ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آلمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

7 نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به مونیخ آلمان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

 2. لطفا قيمت بليط رفت تهران به مونيخ
  وتهران مونيخ تهران بفرماييد . ممنون

 3. سلام قيمّت بليط إز تهران به مونيخ أوائل دسامبر ٢٠١٧ وبركشت دو ماه بعد را بفرماييد سباسكذارم

 4. دو نفر هستيم تاريخ برگشتمان از مونيخ به تهران ١٧ ستامبر است مي توانيم تغيير دهيم و ١٥ ستامبر فردا جمعه برگرديم
  هزينه تغيير برگشت براي هر كدام چقدر مي شود

  • با سلام
   از همون جایی که بلیط رو تهیه کردید باید بپرسید چون از سیستم ما نبوده نمی تونیم قیمت تغییر تاریخ رو براتون چک کنیم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*