خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران

چنانچه قست سفر به قندهار را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به قندهار به وسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines انجام می گیرد.

 

برنامه پروازی ایرلاین آسمان Iran Aseman Airlines  به قندهار افغانستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به قندهار بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط هفته ای 1 پرواز از مشهد به قندهار توسط هواپیمایی آسمان وجود دارد
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به قندهار بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط هفته ای 1 پرواز از قندهار به مشهد توسط هواپیمایی آسمان وجود دارد
 

 

 

 

نمایی از شهر قندهار افغانستان

نمایی از شهر قندهار افغانستان

 
خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در قندهار افغانستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر قندهار و سایر شهرهای افغانستان  را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airline در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان در مسیر تهران قندهار تهران و یا خرید بلیط پروازهای آسمان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای قندهار در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران و شرایط پروازهای آسمان Iran Aseman Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

یک نظر

  1. با سلام :
    در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به قندهار افغانستان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*