خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد

چنانچه قست سفر از مشهد به کابل افغانستان را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی آسمان Aseman Airlines از مشهد به کابل افغانستان می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد ( برنامه پرواز آسمان از مشهد به کابل ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد ) ایرلاین ها آسمان Aseman Airlines کابل افغانستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد به وسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته 1 پرواز از مشهد به کابل در روز چهار شنبه شنبه در ساعت 07:50 از فرودگاه مشهد به فرودگاه کابل افغانستان انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته 1 پرواز از کابل به مشهد در روز چهار شنبه در ساعت 10:35 از فرودگاه قندهار به فرودگاه مشهد انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آسمان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر کابل افغانستان

نمایی از شهر کابل افغانستان

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای افغانستان :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای افغانستان از جمله کابل و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای افغانستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آسمان می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد کابل افغانستان و یا خرید بلیط پروازهای آسمان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای کابل در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد و شرایط پرواز آسمان Aseman Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.