خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران تاشکند تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران تاشکند تهران

چنانچه قست سفر به تاشکند را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به تاشکند به وسیله هواپیمایی ایران ایر هما Iran Air Airlines انجام می گیرد.

 

برنامه پروازی ایرلاین ایران ایر Iran Air Airlines هما به تاشکند ازبکستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران تاشکند تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران تاشکند تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران تاشکند تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از تهران به تاشکند در روز جمعه و در ساعت 04:55 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه تاشکند ازبکستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از تاشکند به تهران در روز جمعه و در ساعت 09:40 AM از فرودگاه تاشکند به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر هما برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

نمایی از شهر تاشکند

نمایی از شهر تاشکند

 
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تاشکند ازبکستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر تاشکند و سایر شهرهای ازبکستان و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در ازبکستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر هما Iran Air Airline در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران تاشکند تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای تاشکند در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر هما Iran Air Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران تاشکند تهران و شرایط پروازهای ایران ایر هما Iran Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ازبکستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.