خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران

چنانچه قست سفر به میلان ایتالیا را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines از تهران به میلان( فقط به شهر میلان و رم پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند .

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران میلان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران میلان تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران بوسیه ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از تهران به میلان در روز جمعه در ساعت 06:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه میلان ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از میلان به تهران در روز جمعه در ساعت 11:20 AM از فرودگاه فرودگاه میلان ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

 
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران میلان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران میلان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران بوسیه ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به میلان در روز های شنبه و چهارشنبه در ساعت 10:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه میلان ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از میلان به تهران در روز های شنبه و چهارشنبه در ساعت 20:00 PM از فرودگاه فرودگاه میلان ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

 
نمایی از شهر میلان ایتالیا

نمایی از شهر میلان ایتالیا

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در میلان ایتالیا :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر میلان ایتالیا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ویا 6 شبه در میلان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر و ماهان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در مسیر تهران میلان تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و ماهان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ایتالیا و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

3 نظر

  1. با سلام :
    در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به میلان ایتالیا دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

  2. عباس خاكپزان

    با سلام روز وساعت برگشت پرواز از ميلان به تهران را لطف كنيد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*