خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران هامبورگ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران هامبورگ تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

دریافت ویزا آلمان

چنانچه قست سفر به هامبورگ آلمان را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به هامبورگ به وسیله هواپیمایی ایران ایر هما Iran Air Airlines انجام می گیرد.

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران هامبورگ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران هامبورگ تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران هامبورگ تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به هامبورگ در روز های یک شنبه و پنج شنبه و در ساعت 07:40 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه هامبورگ آلمان انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از هامبورگ به تهران در روز های یک شنبه و پنج شنبه و در ساعت 12:10 PM از فرودگاه هامبورگ به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 10 دقیقه می باشد.

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

نمایی از شهر هامبورگ

نمایی از شهر هامبورگ

 

 تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در هامبورگ آلمان

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر هامبورگ و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در هامبورگ آلمان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر هما در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران هامبورگ تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای هامبورگ در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر هما در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران هامبورگ تهران و شرایط پروازهای ایران ایر هما Iran Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آلمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

x

Check Also

روزها و ساعت پروازهای مستقیم ماهان تهران بارسلونا اسپانیا تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمانرزرو و خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به مونیخ آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برلین آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوسلدورف آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به هامبورگ آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به اشتوتگارت آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به نورنبرگ آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کلن آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به هانوفر آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برمن آلمان رزرو هتل در تمام شهرهای آلمانقیمت و رزرو هتل در فرانکفورت ...