خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران گوتنبرگ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران گوتنبرگ تهران

چنانچه قست سفر به گوتنبرگ سوئد را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به گوتنبرگ به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines انجام می گیرد.

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران گوتنبرگ تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران گوتنبرگ تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران گوتنبرگ تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به گوتنبرگ در روز دو شنبه و در ساعت های  09:15 AM و 07:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه گوتنبرگ سوئد انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از گوتنبرگ به تهران در روز دوشنبه و در ساعت های  13:50 PM و 12:30 PM از فرودگاه گوتنبرگ به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر کوتنبرگ

نمایی از شهر کوتنبرگ

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در گوتنبرگ سوئد :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر گوتنبرگ و یا سایر شهرهای سوئد و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در سود را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران گوتنبرگ تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر Iran Air Airlines در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایران ایر در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران گوتنبرگ تهران و شرایط پروازهای ایران ایر ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا سوئد و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

4 نظر

  1. با سلام :
    در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به گوتنبرگ سوئد دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*