خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران کلن تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران کلن تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

چنانچه قست سفر به کلن را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به کلن به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines انجام می گیرد.

 

برنامه پروازی ایرلاین ایران ایر Iran Air Airlines  به کلن آلمان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران کلن تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران کلن تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران کلن تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به کلن در روز های سه شنبه و جمعه و در ساعت 08:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کلن آلمان انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از کلن به تهران در روز های سه شنبه و جمعه و در ساعت 12:40 PM از فرودگاه کلن به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

 
نمایی از شهر کلن

نمایی از شهر کلن

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در کلن آلمان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر کلن و سایر شهرهای آلمان و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در کلن را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airline در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران کلن تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای کلن در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران کلن تهران و شرایط پروازهای ایران ایر Iran Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آلمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.