خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران

بلیط به تمام شهرهای پاکستان

رزرو هتل در تمام شهرهای پاکستان

پروازهای داخلی پاکستان

دریافت ویزا پاکستان

چنانچه قست سفر به کراچی پاکستان را دارید یکی از بهترین پروازها  پروازهای مستقیم هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines از تهران به کراچی می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران ( برنامه پرواز ایران ایر از تهران به کراچی ) به طور کامل شرح داده است .

 

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران ) ایرلاین ایران ایر Iran Air Airlines از تهران به کراچی پاکستان  به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران به وسیله  عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از تهران به کراچی پاکستان در روز پنج شنبه در ساعت  07:40 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کراچی پاکستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از کراچی پاکستان به تهران در روز پنج شنبه  در ساعت 12:05 از فرودگاه کراچی پاکستان به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر کراچی پاکستان

نمایی از شهر کراچی پاکستان

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای پاکستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای پاکستان از جمله کراچی و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای پاکستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران کراچی پاکستان و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای کراچی در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر کراچی پاکستان تهران و شرایط پرواز ایران ایر Iran Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا پاکستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.