خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم جرمنیا تهران برلین تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم جرمنیا تهران برلین تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

چنانچه قست سفر به برلین آلمان را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به برلین به وسیله هواپیمایی جرمنیا Germania Airlines انجام می گیرد.

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم جرمنیا تهران برلین تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم جرمنیا تهران برلین تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم جرمنیا تهران برلین تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به برلین در روز های دو شنبه و جمعه و در ساعت 03:05 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه شونفیلد برلین انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از برلین به تهران در روز های دو شنبه و جمعه و در ساعت 07:45 PM از شونفیلد برلین به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی جرمنیا برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

نمایی از شهر برلین

نمایی از شهر برلین

 
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در برلین آلمان :
  شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر برلین و سایر شهرهای آلمان و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در برلین آلمان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی جرمنیا آلمان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی جرمنیا در مسیر تهران برلین تهران و یا خرید بلیط پروازهای جرمنیا در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای برلین در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی جرمنیا در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم جرمنیا تهران برلین تهران و شرایط پروازهای جرمنیا Germania Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آلمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.