خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران استکهلم سوئد تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران استکهلم سوئد تهران

چنانچه قست سفر به استکهلم را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airlines از تهران به استکهلم  ( فقط به شهر استکهلم و گوتنبرگ پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند .

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران استکهلم تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایران ایر تهران استکهلم تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران استکهلم سوئد تهران بوسیه هواپیمایی ایران ایر Iran Air عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 4 پرواز از تهران به استکهلم در روز های شنبه و چهار شنبه و در ساعت های 07:30 AM و 09:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه استکهلم سوئد انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از استکهلم به تهران در روز های شنبه و چهار شنبه و در ساعت 12:30 PM و 13:50 PM از فرودگاه استکهلم به فرودگاه  امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران استکهلم سوئد تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران استکهلم سوئد تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران استکهلم سوئد تهران بوسیه هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی پرواز آسمان به استکهلم انجام نمی شود .
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی پرواز آسمان به استکهلم انجام نمی شود .
 

 

 

 

نمایی از شهر کوتنبرگ

نمایی از شهر کوتنبرگ

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای سوئد :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر استکهلم و سایر شهرهای سوئ و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در سوئد را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر و ایران آسمان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و ایران آسمان در مسیر تهران استکهلم تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر  Iran Air Airlines و ایران آسمان Iran Aseman در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایران ایر و ایران آسمان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ایران آسمان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران استکهلم سوئد تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و ایران آسمان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا سوئد و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

Open