خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای انگلستان

رزرو هتل در تمام شهرهای انگلستان

چنانچه قست سفر به لندن پایتخت انگلستان را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines و بریتیش ایرویز BRITISH AIRWAYS از تهران به لندن ( فقط به شهر لندن و بیرمنگام پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند .

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به لندن در روز های یک شنبه و سه شنیه و پنج شنبه در ساعت 09:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه لندن انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از لندن به تهران در روز های یک شنبه و سه شنیه و پنج شنبه در ساعت 17:00 PM از فرودگاه لندن انگلستان به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 00دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
در حال حاضر پروازهای هواپیمایی ماهان به لندن انجام نمی شود .
پروازهای برگشت:
در حال حاضر پروازهای هواپیمایی ماهان به لندن انجام نمی شود .
 

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران

 
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران به وسیله هواپیمایی بریتیش ایرویز British Airways عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 6 پرواز از تهران به لندن در روز های شنبه و یک شنبه و سه شنیه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 08:35 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه لندن انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 6 پرواز از لندن به تهران در روز های شنبه و دوشنبه و سه شنیه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 21:10 PM از فرودگاه لندن انگلستان به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 00دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی بریتیش ایرویز های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر لندن

نمایی از شهر لندن

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای انگلستان :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای انگلستان و بریتانیا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای انگلستان و بریتانیا را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

  وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان  و ایران ایر و بریتیش ایرویز در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در مسیر تهران لندن تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 

 

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای لندن انگلستان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان و بریتیش ایرویز در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و ماهان و بریتیش ایرویز ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا انگلستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

12 نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به لندن انگلستان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

 2. با سلام
  من در ماه های آینده به لندن مهاجرت می کنم آیا فرودگاه مقصد را می شود تعیین کرد اینکه در کدام فرودگاه لندن پیاده شوی و عموما هواپیماهای به مقصد لندن در کدوم فرودگاه می شینن

 3. ميخواستم بپرسم هميشه British air way گرانتر از ايران اير ميباشد

 4. British Airwaysجایی توقف نمیکنه و مستقیم به لندن میره؟ و فقط از تهران هست؟ و چه وقت قبل از پرواز وقت داریم بلیط رو تهیه کنیم؟

 5. سلام پرواز تهران لندن مستقيم هست يا در يك كشور واسط توقف دارد؟

 6. سلام
  پروازهای BRITISH AIRWAYS و ایران ایر از تهران مستقیم و بدون توقف به لندن هست؟

 7. سلام

  پروازهای BRITISH AIRWAYS و ایران ایر مسقیم و بدون توقف از تهران به لندن هست؟ یا بین راه استانبول یا وین توقف دارند؟

 8. سلام و خسته نباشيد
  من بايد 4 January لندن باشم و روز بعد 5 بر گردم ، أيا ميتونم بيليت ارزون قيمت گير بيارم ممنونم

 9. من برای خودم و خانواده ام برای نوروز درخواست تور لندن و اسکاتلند دارم لطفا شرایط را اطلاع دهید.سپاس

 10. با سلام ترا به خدا پرواز تاشكند را برقرار كنيد با تشكر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*