خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

چنانچه قست سفر به کابل را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ماهان Mahan Air Airlines و آسمان Iran Aseman Airlines  از تهران به کابل می باشند .

 

برنامه پروازی ایرلاین های ماهان Mahan Air Airlines و آسمان Iran Aseman Airlines به کابل افغانستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airliens عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به کابل در روز های شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 08:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کابل افغانستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از کابل به تهران در روز های شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 12:15 PM از فرودگاه کابل افغانستان به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران به وسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airliens عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به کابل بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط هفته ای 1 پرواز از مشهد به کابل توسط هواپیمایی آسمان وجود دارد
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به کابل بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط هفته ای 1 پرواز از کابل به مشهد توسط هواپیمایی آسمان وجود دارد
 

 

 

 

نمایی از شهر کابل افغانستان

نمایی از شهر کابل افغانستان

 
 خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در کابل افغانستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر کابل و سایر شهرهای افغانستان را دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airlines و هواپیمایی ماهان Mahan Air Airines در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان و ماهان در مسیر تهران کابل تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان و آسمان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای کابل در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران و شرایط پروازهای ماهان و آسمان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

7 نظر

  1. با سلام :
    در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به کابل افغانستان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

  2. با سلام وعرض خسته نباشید، امروز تاریخ 17 آگوست 2017 می باشد، لطفا اگر برایتان مقدور میباشد نزدیکترین تاریخ پرواز از تهران به کابل را مشخص کنید.

  3. سلام . تاریخ و ساعت دقیق این هفته تهران به کابل رو میخواستم . با تشکر

  4. سلام اگر برایتان مقدور است قیمت تکت کابل به تهران رابرای نوزاد وکودک زیر دوازده رو برایم بگوئید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*