خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

چنانچه قست سفر به کابل را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ماهان Mahan Air Airlines و آسمان Iran Aseman Airlines  از تهران به کابل می باشند .

 

برنامه پروازی ایرلاین های ماهان Mahan Air Airlines و آسمان Iran Aseman Airlines به کابل افغانستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airliens عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به کابل در روز های شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 08:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کابل افغانستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از کابل به تهران در روز های شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 12:15 PM از فرودگاه کابل افغانستان به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران به وسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airliens عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به کابل بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط هفته ای 1 پرواز از مشهد به کابل توسط هواپیمایی آسمان وجود دارد
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به کابل بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط هفته ای 1 پرواز از کابل به مشهد توسط هواپیمایی آسمان وجود دارد
 

 

 

 

نمایی از شهر کابل افغانستان

نمایی از شهر کابل افغانستان

 
 خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در کابل افغانستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر کابل و سایر شهرهای افغانستان را دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airlines و هواپیمایی ماهان Mahan Air Airines در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان و ماهان در مسیر تهران کابل تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان و آسمان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای کابل در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران و شرایط پروازهای ماهان و آسمان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.