خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

چنانچه قست سفر به دوسلدورف را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ماهان Mahan Air Airlines و هواپیمایی جرمنیا Germania Airlines از تهران به دوسلدورف می باشند .

 

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 4 پرواز از تهران به دوسلدورف در روز های شنبه و یک شنبه و چهار شنبه و جمعه در ساعت 07:20 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دوسلدورف آلمان انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 4 پرواز از دوسلدورف به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و چهار شنبه و جمعه در ساعت 11:45 PM از فرودگاه دوسلدورف به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران به وسیله هواپیمایی جرمنیا Germania Airlines عبارتند از
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به دوسلدورف در روز های سه شنبه و جمعه در ساعت 03:55 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دوسلدورف انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از دوسلدورف به تهران در روز های دو شنبه و پنج شنبه در ساعت 07:200 AM از فرودگاه دوسلدورف آلمان به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی جرمنیا برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 
نمایی از شهر دوسلدورف

نمایی از شهر دوسلدورف

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای آلمان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای آلمان از جمله دوسلدورف و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای آلمان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی جرمنیا و ماهان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان و جرمنیا در مسیر تهران دوسلدورف تهران و یا خرید بلیط پروازهای جرمنیا و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای دوسلدورف در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی جرمنیا و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران و شرایط پروازهای ماهان Mahan و جرمنیا Germania ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آلمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

x

Check Also

روزها و ساعت پروازهای مستقیم ماهان تهران بارسلونا اسپانیا تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمانرزرو و خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به مونیخ آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برلین آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوسلدورف آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به هامبورگ آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به اشتوتگارت آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به نورنبرگ آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کلن آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما به هانوفر آلمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برمن آلمان رزرو هتل در تمام شهرهای آلمانقیمت و رزرو هتل در فرانکفورت ...