خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

چنانچه قست سفر به باکو را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی آذربایجان Azerbaijan Airlines و هواپیمایی آتا ATA Airlines از تهران به باکو آذربایجان می باشند در جدول زیر اطلاعات دقیق روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران شرح داده شده است .

 

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان ) ایرلاین ایران ایر Iran Air Airlines  و آذربایجان Azerbaijan Airlines و آتا ATA Airlines به باکو آذربایجان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران به وسیله ایرلاین ایران ایر هما Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
پروازهای همه روزه از تهران به باکو در روز های شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه و در ساعت 11:25 - 02:35 - 14:05 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه باکو آذربایجان انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
پروازهای همه روزه از باکو به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه و در ساعت 21:30 - 08:30 از فرودگاه باکو به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران بوسیله هواپیمایی آذربایجان Azal Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به باکو در روز های شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه و در ساعت 02:35 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه باکو آذربایجان انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از باکو به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه و در ساعت 10:30 PM از فرودگاه باکو به امام خمینی تهارن انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آذربایجان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران بوسیله هواپیمایی آتا ATA Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
پروازهای آتا به باکو چارتر می باشند و برای آگاهی از روزها و ساعات پرواز با کارشناسان ما در ارتباط باشید
پروازهای برگشت:
پروازهای آتا به باکو چارتر می باشند و برای آگاهی از روزها و ساعات پرواز با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 

نمایی از شهر باکو

نمایی از شهر باکو

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در باکو آذربایجان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر باکو و سایر شهرهای آذربایجان و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در آذربایجان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airline و هواپیمایی آذربایجان Azerbaijan Airlines و آتا ATA Airlines در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و آذربایجان آزال و آتا در مسیر تهران باکو تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و آزال و آتا در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای باکو در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی آذربایجان Azerbaijan Airlines و آتا ATA Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران باکو آذربایجان تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و آذربایجان و آتا ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آذربایجان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

 

اخذ ویزا آذربایجان :

کشور آذربایجان در تهران و تبریز دارای سفارت ( کنسولگری ) می باشد ( آدرس سفارت آذربایجان در تهران و تبریز )

اخذ ویزا توریستی عادی آذربایجان 3 روز و ویزا توریستی فوری 1 روز زمان می برد ( مدارک مورد نیاز اخذ ویزا آذربایجان )

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا آذربایجان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا آذربایجان به صفحه ویزا آذربایجان در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا آذربایجان

 

رزرو هتل در آذربایجان :

قاره پیما امکان رزرو کلیه هتل های آذربایجان را برای شما فراهم نموده است و شما می توانید پس از کسب اطلاعات دقیق ( از کارشناسان قاره پیما ) در مورد هر یک از هتل های آذربایجان برای رزرو هتل خود از طریق قاره پیما اقدام نمائید .

لیست برخی از هتل های خوب آذربایجان به ترتیب ستاره

 

تور آذربایجان :

پکیج تور آذربایجان قاره پیما به این شکل می باشد تور باکو و تور ترکیبی باکو - قوبا آذربایجان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای آذربایجان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور آذربایجانسایت مراجعه نمائید

Open