خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران

چنانچه قست سفر به آنکارا ترکیه را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ایران ایر IranAir Airlines و هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines از تهران به آنکارا می باشند .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران

 
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر IranAir Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به آنکارا در روز های یک شنبه و چهارشنبه در ساعت 18:00 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه اسن بوغا آنکارا انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از آنکارا به تهران در روز های یک شنبه و چهارشنبه در ساعت 20:25 PM از فرودگاه آنکارا ترکیه به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 5 پرواز از تهران به آنکارا در روز های یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 07:20 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آنکارا ترکیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 5 پرواز از آنکارا به تهران در روز های یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 11:00 AM از فرودگاه فرودگاه آنکارا ترکیه به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 
نمایی از شهر آنکارا

نمایی از شهر آنکارا

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه به خصوص آنکارا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ترکیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان و ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در مسیر

تهران آنکارا تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایروان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران و شرایط پروازهای ایران آسمان و ماهان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ترکیه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط به تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

بلیط از آنکارا به تمام شهرهای آمریکا

دریافت ویزا ترکیه

ویزا ترکیه برای اتباع غیر ایرانی