خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای فرانسه

رزرو هتل در تمام شهرهای فرانسه

دریافت ویزا فرانسه

رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی فرانسه

چنانچه قست سفر به فرانسه را دارید بهترین و یکی از دو پرواز مستقیم ( به غیر از ایران ایر ) از تهران به فرانسه ( فقط به شهر پاریس پرواز مستقیم وجود دارد ) بوسیله ایر فرانس Air France Airlines انجام می شود .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران عبارتند از:                                                                                                                 
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به پاریس در روز شنبه و دوشنبه و پنج شنبه در ساعت 09:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه شارلدوگل پاریس فرانسه انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت :                                                                         
هفته ای 3 پرواز از پاریس به تهران در روز  یک شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 12:20 PM از فرودگاه شارلدوگل پاریس فرانسه به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایرفرانس برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید                                                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نمایی از شهر پاریس

نمایی از شهر پاریس

 

 تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای فرانسه :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای فرانسه و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای فرانسه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی ایرفرانس در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایرفرانس در مسیر تهران پاریس تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایرفرانس در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای پاریس فرانسه در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایرفرانس در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران و شرایط پروازهای ایرفرانس ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا فرانسه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.