خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای یونان

رزرو هتل در تمام شهرهای یونان

چنانچه قست سفر به یونان را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ماهان Mahan Air Airlines و هواپیمای آژین Aegean Airlines از تهران به آتن ( فقط به شهر آتن یونان پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند .

 

 

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران بوسیله هواپیمای آژین Aegean Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به آتن در روز های یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 02:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتن یونان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از آتن به تهران در روز های شنبه و دو شنبه و چهار شنبه در ساعت 08:15 PM از فرودگاه فرودگاه آتن به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آژین برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران بوسیله هواپیمای ماهان Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به آتن در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه در ساعت 11:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتن یونان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از آتن به تهران در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه در ساعت 18:15 PM از فرودگاه فرودگاه آتن به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر آتن

نمایی از شهر آتن

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای یونان :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای یونان و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای یونان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آژین یونان و هواپیمایی ماهان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آژین و ماهان در مسیر تهران آتن تهران و یا خرید بلیط پروازهای آژین و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای یونان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آژین یونان و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران و شرایط پروازهای آژین ایرلاین و ماهان ایرلاین ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا یونان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

6 نظر

  1. با سلام :
    در صورتیکه سوالی در مورد روزها – ساعات و یا قیمت پروازهای مستقیم تهران به آتن یونان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

  2. نادر مرتضي زاده

    سلام من به تاريخ ٢٩ يا ٣٠ يا ٣١ ژانويه ٢٠١٨ يك روز كاري كه بتونم ساعت ٨ صبح اتن باشم و بعد از ظهر همان روز برگردم به تهران بليط بازم دارم ، لطفا زمان مناسب و قيمت مناسب را اعلام بفرماييد

  3. سید مهتدی صادقی

    من ازتاریخ19 شهریور97 تا25 شهریور همانسال(رفت)وبر گشت)به اتن واز انجا بهcorfuرادارملطفا راهنمایی بفرمایید رزرو بلیط چگونه است

  4. من سابقه این هواپیمارا از نظر امنیت پرواز ندارم اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*