خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران

چنانچه قست سفر به یونان را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ماهان Mahan Air Airlines و هواپیمای آژین Aegean Airlines از تهران به آتن ( فقط به شهر آتن یونان پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند .

 

 

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران بوسیله هواپیمای آژین Aegean Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به آتن در روز های یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 02:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتن یونان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از آتن به تهران در روز های شنبه و دو شنبه و چهار شنبه در ساعت 08:15 PM از فرودگاه فرودگاه آتن به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آژین برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران بوسیله هواپیمای ماهان Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به آتن در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه در ساعت 11:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتن یونان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از آتن به تهران در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه در ساعت 18:15 PM از فرودگاه فرودگاه آتن به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر آتن

نمایی از شهر آتن

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای یونان :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای یونان و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای یونان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آژین یونان و هواپیمایی ماهان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آژین و ماهان در مسیر تهران آتن تهران و یا خرید بلیط پروازهای آژین و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای یونان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آژین یونان و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران و شرایط پروازهای آژین ایرلاین و ماهان ایرلاین ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا یونان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای یونان

رزرو هتل در تمام شهرهای یونان