خانه / هواپیمایی کرندون / نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines می باشد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت ، بلیط هواپیمایی کرندون در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمائید .

هواپیمایی کرندون corendon Airlines پرواز های مستقیم از تهران به استانبول ترکیه و بلعکس را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد . همچنین هواپیمایی کرندون یکی از بهترین گزینه ها برای پرواز به اروپا برای ایرانیان عزیز با یک توقف در استانبول می باشد . جهت مشاهده تمام مسیرهای پروازی هواپیمایی کرندون به صفحه کرندون سایت مراجعه نمائید .

 

فروش ویژه بلیط هواپیمایی کرندون در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی کورندون به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی کرندون در قاره پیما با شماره های 09357584457 - 34252774-026 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی کرندون می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines

روزها و ساعات پروازهای مستقیم هواپیمایی کرندون corendon Airlines از تهران به استانبول ترکیه به صورت زیر می باشد :

برنامه پروازی کرندون در ایران

روزها و ساعات پرواز تهران استانبول تهران با کرندون :

هفته ای -- پرواز رفت و برگشت هواپیمایی کرندون corendon Airlines از تهران به استانبول و بلعکس :

روز هفته مبدا-مقصد ساعت خروج ساعت ورود مدت پرواز
برنامه پروازی ممکن است در مواقعی تغییر داشته باشد
مشاهده آخرین وضعیت پروازهای هواپیمایی کورندون ( ساعت پرواز و ساعت نشستن ) در تمامی مسیرها به صورت زنده .
اطلاعات مفید :
 

تمام هواپیما های هواپیمایی کورندون از نوع بوئینگ و ایرباس می باشند .

وزن بار نبایستی از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نبایستی از 10 کیلو گرم بیشتر باشد .

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی ( آنلاین ) بلیط پرواز لوفتهانزا خود را در قاره پیما رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی هواپیمایی کورندون در تهران - نمایندگی هواپیمایی کورندون در مشهد - نمایندگی هواپیمایی کورندون در شیراز - نمایندگی هواپیمایی کورندون در اصفهان - نمایندگی هواپیمایی کورندون در تبریز - نمایندگی هواپیمایی کورندون در اهواز - نمایندگی هواپیمایی کورندون در کرمانشاه - قیمت و رزرو بلیط هواپیمایی کورندون - دفتر هواپیمایی کرندون در تهران - rdlj ovdn tv,a fgdx i,h\dlhdd ;vkn,k klhdkn'd

سایر مسیرهای پرواز به شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

فروش بلیط پروازهای داخلی ترکیه

اخذ ویزا ترکیه