خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط آمریکا

ارزانترین قیمت بلیط آمریکا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط آمریکا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط آمریکا

ارزانترین قیمت بلیط آمریکا

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به آمریکا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به آمریکا پرواز می کند .
 2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به آمریکا پرواز می کند .
 3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به آمریکا پرواز می کند .
 4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به آمریکا پرواز می کند .
 5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به آمریکا پرواز می کند .
 6. هواپیمایی آزال آذربایجان Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به آمریکا پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مسکو به آمریکا پرواز می کند .
 8. همچنین در آینده ای نزدیک امکان برقراری پروازهای کی ال ام KLM و آلیتالیا Alitalia و ایر فرانس Air France نیز ایجاد خواهد شد که در صورت برقراری این پروازها به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط آمریکا از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد آمریکا از ایران آمده است :

 1. لس آنجلس کالیفرنیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - قطری - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با یک توقف به لس آنجلس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. سان فرانسیسکو کالیفرنیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - ترکیش - لوفتهانزا با یک توقف به سان فرانسیسکو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. هیوستون تگزاس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - ترکیش - لوفتهانزا با یک توقف به هیوستون با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. دالاس تگزاس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - قطری - لوفتهانزا با یک توقف به دالاس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. لاس وگاس نوادا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی کی ال ام - قطری و لوفتهانزا با 2 توقف به لاس وگاس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. سیاتل واشینگتن : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات و لوفتهانزا با یک توقف به سیاتل واشینگتن با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. میامی فلوریدا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - قطری - آلیتالیا - کی ال ام - ایرفلوت - اتریشی و لوفتهانزا با یک توقف به میامی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. اورلاندو فلوریدا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا با یک توقف به اورلاندو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 9. آتلانتا جورجیا :  شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا و لوفتهانزا با یک توقف به آتلانتا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 10. واشینگتون دی سی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - قطری - ترکیش - ایرفلوت - اتریشی و لوفتهانزا با یک توقف به واشینگتون دی سی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 11. نیویورک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - قطری - ترکیش - ایرفلوت - اتریشی - اوکراینی - آذربایجان و لوفتهانزا با یک توقف به نیویورک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 12. یوستون ماساچوست : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی کی ال ام - ترکیش - امارات و لوفتهانزا با یک توقف به یوستون ماساچوست با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 13. شیکاگو ایلینوی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - ترکیش - امارات - قطری - اتریشی و لوفتهانزا با یک توقف به شیکاگو ایلینوی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 14. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای آمریکا و جزئیات تمام پروازها به آمریکا ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای آمریکا :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای آمریکا :

چنانچه از هواپیمایی لوفتهانزا برای سفر به آمریکا استفاده می کنید به ویزا ترانزیت آلمان نیاز دارید ولی برای مابقی ایرلاین ها به ویزا ترانزیت نیازی نیست .

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.