خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط اکراین

ارزانترین قیمت بلیط اکراین

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط اکراین در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی تابان - ماهان - اکراینی و یو ام اکراین به کی یف اکراین پرواز مستقیم انجام دهید  ولی برای سایر شهرهای اکراین حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط اکراین

ارزانترین قیمت بلیط اکراین

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به اکراین شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی تابان Taban Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به کی اف اکراین انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به کی اف اکراین انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 3. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به کی اف اکراین انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 4. هواپیمایی یو ام اکراین UM Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به کی اف اکراین انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 5. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به اکراین پرواز می کند .
 6. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به اکراین پرواز می کند .
 7. هواپیمایی آذربایجان ( آزال ) Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به اکراین پرواز می کند .
 8. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اکراین پرواز می کند .
 9. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به اکراین پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به اکراین پرواز می کند .
 11. هواپیمایی ایر عربیا Air Arabia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در شارجه امارات به اکراین پرواز می کند .
 12. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به اکراین پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط اکراین از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد اکراین از ایران آمده است :

 1. کی یف اکراین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی تابان - ماهان - اکراینی و یو ام ایر به طور مستقیم تهران و ایرلاین های ترکیش - ایر عربیا  و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به کی یف اکراین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. اودسا اکراین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی اکراینی - ترکیش - امارات - فلای دبی و ایرفلوت با یک توقف به اودسا اکراین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. لووف اکراین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - اکراینی - آذربایجان و اتریشی با یک توقف به لووف اکراین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. سیمفروپل اکراین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایرفلوت با یک توقف به سیمفروپل اکراین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. خارکف اکراین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس و اکراینی با یک توقف به خارکف اکراین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. دنیپروپتروفسک اکراین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و اکراینی و اتریشی با یک توقف به دنیپروپتروفسک اکراین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. خرسون اکراین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش با یک توقف به خرسون اکراین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای اکراین و جزئیات تمام پروازها به اکراین ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اکراین :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اکراین :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.