خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط اسپانیا

ارزانترین قیمت بلیط اسپانیا

تورهای نوروز 96 ترکیبی اسپانیا و اروپا

بلیط به تمام شهرهای اسپانیا

رزرو هتل در تمام شهرهای اسپانیا

پروازهای داخلی اسپانیا

دریافت ویزا اسپانیا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط اسپانیا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و اسپانیا وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط اسپانیا

ارزانترین قیمت بلیط اسپانیا

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به اسپانیا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اسپانیا پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اسپانیا پرواز می کند .
 3. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به اسپانیا پرواز می کند .
 4. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به اسپانیا پرواز می کند .
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اسپانیا پرواز می کند .
 6. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به اسپانیا پرواز می کند .
 7. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به اسپانیا پرواز می کند .
 8. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به اسپانیا پرواز می کند .
 9. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به اسپانیا پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به اسپانیا پرواز می کند .
 11. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به اسپانیا پرواز می کند .
 12. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به اسپانیا پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط اسپانیا از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد اسپانیا از ایران آمده است :

 1. مادرید اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - آژین - ترکیش - اکراینی - بلاویا - آلیتالیا - ایرفلوت - لوفتهانزا - اتریشی - قطری - امارات و الاتحاد با یک توقف به مادرید اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. بارسلونا اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - آژین - ترکیش - اکراینی - بلاویا - آلیتالیا - ایرفلوت - لوفتهانزا - اتریشی - قطری - امارات با یک توقف به بارسلونا اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جزایر قناری اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایرفلوت با یک توقف به جزایر قناری اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. مالاگا اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - ایرفلوت - آلیتالیا و لوفتهانزا با یک توقف به مالاگا اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. مایورکا اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و ایربرلین با یک توقف به مایورکا اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. والنسیا اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - آلیتالیا و لوفتهانزا با یک توقف به والنسیا اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. بیلبائو اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - آلیتالیا و لوفتهانزا با یک توقف به بیلبائو اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. تنریف اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایرفلوت با یک توقف به تنریف اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 9. سانتیاگو د کمپوستلا اسپانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش با یک توقف به سانتیاگو د کمپوستلا اسپانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 10. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای اسپانیا و جزئیات تمام پروازها به اسپانیا ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اسپانیا :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اسپانیا :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.