خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط اسکاتلند

ارزانترین قیمت بلیط اسکاتلند

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط اسکاتلند در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و اسکاتلند وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط اسکاتلند

ارزانترین قیمت بلیط اسکاتلند

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به اسکاتلند شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اسکاتلند پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اسکاتلند پرواز می کند .
  3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به اسکاتلند پرواز می کند .
  4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به اسکاتلند پرواز می کند .
  5. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به اسکاتلند پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط اسکاتلند از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد اسکاتلند از ایران آمده است :

  1. گلاسگو اسکاتلند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات با یک توقف به گلاسگو اسکاتلند با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. ادینبوگ اسکاتلند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - الاتحاد - قطری و لوفتهانزا با یک توقف به ادینبوگ اسکاتلند با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. ابردین اسکاتلند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا با یک توقف به ابردین اسکاتلند با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. داندی اسکاتلند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش با یک توقف به داندی اسکاتلند با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  5. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای اسکاتلند و جزئیات تمام پروازها به اسکاتلند ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اسکاتلند :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اسکاتلند :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.