خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط پاکستان

ارزانترین قیمت بلیط پاکستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط پاکستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر تنها به شهرهای کراچی و لاهور پاکستان پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به سایر شهرهای پاکستان حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط پاکستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به پاکستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی تابان : Taban Airlines : که به پاکستان پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 2. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به پاکستان پرواز می کند .
 3. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به پاکستان پرواز می کند .
 4. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به پاکستان پرواز می کند .
 5. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به پاکستان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران و مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به پاکستان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به پاکستان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - تبریز - مشهد - شیراز - همدان - لار - اهواز - بندرعباس و اصفهان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به پاکستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط پاکستان از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر بازدید پاکستان برای ایرانیان آمده است :

 1. کراچی پاکستان : شما به وسیله هواپیمایی تابان امکان پرواز مستقیم به کراچی پاکستان با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. لاهور پاکستان : شما به وسیله هواپیمایی تابان امکان پرواز مستقیم به لاهور پاکستان با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. اسلام آباد پاکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد - کویا ایرویز - گلف ایر و عمان ایر با یک توقف به اسلام آباد پاکستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. پیشاور پاکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد و گلف ایر با یک توقف به پیشاور پاکستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. مولتان پاکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - فلای دبی و گلف ایر با یک توقف به مولتان پاکستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. کویته پاکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  امارات و فلای دبی با یک توقف به کویته پاکستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. فیصل آباد پاکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  گلف ایر - قطری - امارات و فلای دبی با یک توقف به فیصل آباد پاکستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. سیالکوت پاکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  گلف ایر - قطری - امارات و فلای دبی با یک توقف به سیالکوت پاکستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 9. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای پاکستان و جزئیات تمام پروازها به پاکستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای پاکستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای پاکستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای پاکستان

رزرو هتل در تمام شهرهای پاکستان

پروازهای داخلی پاکستان

دریافت ویزا پاکستان

Open