خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط نروژ

ارزانترین قیمت بلیط نروژ

بلیط به تمام شهرهای نروژ

رزرو هتل در تمام شهرهای نروژ

پروازهای داخلی نروژ

دریافت ویزا نروژ

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط نروژ در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و نروژ وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط نروژ

ارزانترین قیمت بلیط نروژ

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به نروژ شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به نروژ پرواز می کند .
 2. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به نروژ پرواز می کند .
 3. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به نروژ پرواز می کند .
 4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به نروژ پرواز می کند .
 5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به نروژ پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به نروژ پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به نروژ پرواز می کند .
 8. هواپیمایی اسکاندیناوی SAS Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی کشورهای اسکاندیناوی و پرواز از کشورهای اسکاندیناوی به کشورهای اروپایی و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط نروژ از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد نروژ از ایران آمده است :

 1. اسلو نروژ : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - امارات - آژین - قطری - اتریشی - لوفتهانزا - ایرفلوت و اسکاندیناوی با یک توقف به اسلو نروژ با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. استاوانگر نروژ : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اسکاندیناوی با یک توقف به استاوانگر نروژ با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای نروژ و جزئیات تمام پروازها به نروژ ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای نروژ :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای نروژ :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.