خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط ایرلند شمالی

ارزانترین قیمت بلیط ایرلند شمالی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط ایرلند شمالی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و ایرلند شمالی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط ایرلند شمالی

ارزانترین قیمت بلیط ایرلند شمالی

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به ایرلند شمالی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به ایرلند شمالی پرواز می کند .
  2. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به ایرلند شمالی پرواز می کند .
  3. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به ایرلند شمالی پرواز می کند .
  4. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به ایرلند شمالی پرواز می کند .
  5. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به ایرلند شمالی پرواز می کند .
  6. هواپیمایی بریتیش ایرویز British Airways Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی بریتانیا و پرواز از کشورهای اروپایی و آمریکایی و استرالیا به بریتانیا و بلعکس مناسب می باشد .
  7. هواپیمایی ایر لینگاس Aer Lingus Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی ایرلند و پرواز از کشورهای اروپایی به ایرلند شمالی مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط ایرلند شمالی از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد ایرلند شمالی از ایران آمده است :

  1. بلفاست ایرلند شمالی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا - بریتیش ایروز - ایر لینگاس و اطلس جت با یک توقف به بلفاست ایرلند شمالی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای ایرلند شمالی :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای ایرلند شمالی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.