خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط مراکش

ارزانترین قیمت بلیط مراکش

تور نوروز 96 مراکش

بلیط به تمام شهرهای مراکش

رزرو هتل در تمام شهرهای مراکش

پروازهای داخلی مراکش

دریافت ویزا مراکش

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مراکش در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مراکش وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط مراکش

ارزانترین قیمت بلیط مراکش

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مراکش شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در ابوطبی امارات به مراکش پرواز می کند .
 2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به مراکش پرواز می کند .
 3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به مراکش پرواز می کند .
 4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به مراکش پرواز می کند .
 5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به مراکش پرواز می کند .
 6. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به مراکش پرواز می کند .
 7. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به مراکش پرواز می کند .
 8. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به مراکش پرواز می کند .
 9. هواپیمایی رویال مراکش Royal Air Maroc Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پرواز از استانبول به مراکش و یا پروازهای داخلی مراکش و آفریقا مناسب است .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مراکش از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مراکش از ایران آمده است :

 1. کازابلانکا مراکش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - اتحاد - قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا - اطلس جت و رویال مراکش با یک توقف به کازابلانکا مراکش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. شهر مراکش مراکش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی اتریشی و لوفتهانزا با یک توقف به شهر مراکش مراکش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای مراکش و جزئیات تمام پروازها به مراکش ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مراکش :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مراکش :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.