خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط هند

ارزانترین قیمت بلیط هند

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هند در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر تنها به شهرهای دهلی نو و بمبئی پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به سایر شهرهای هند حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط هند

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به هند شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که به بمبئی پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 2. هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines : که  به دهلی نو پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 3. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به هند پرواز می کند .
 4. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به هند پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به هند پرواز می کند .
 6. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به هند پرواز می کند .
 7. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران و مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به هند پرواز می کند .
 8. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به هند پرواز می کند .
 9. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - تبریز - مشهد - شیراز - همدان - لار - اهواز - بندرعباس و اصفهان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به هند پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مسکو به هند پرواز می کند .

 

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط هند از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر بازدید هند برای ایرانیان آمده است :

 1. دهلی نو هند : شما به وسیله هواپیمایی ماهان امکان پرواز مستقیم به دهلی نو با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. بمبئی هند : شما به وسیله هواپیمایی ایران ایر امکان پرواز مستقیم به بمبئی را با ارزانترین قیمت دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. حیدر آباد هند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد - فلای دبی - گلف ایر و عمان ایر با یک توقف به حیدر آباد با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. چنای هند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد - فلای دبی - لوفتهانزا و عمان ایر با یک توقف به چنای با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. بنگلور هند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد - و عمان ایر با یک توقف به بنگلور با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. احمد آباد هند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد با یک توقف به احمد آباد با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. کوچی هند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد - فلای دبی - گلف ایر و عمان ایر با یک توقف به کوچی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. کلکته هند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - الاتحاد با یک توقف به کلکته با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 9. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای هندوستان و جزئیات تمام پروازها به هند ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای هند :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای هند :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

پروازهای چارتر هند قاره پیما

بلیط به تمام شهرهای هند

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

پروازهای داخلی هند

دریافت ویزا هند