خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط مجارستان

ارزانترین قیمت بلیط مجارستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مجارستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مجارستان وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط مجارستان

فروش ویژه بلیط هواپیما مجارستان در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مجارستان قاره پیما با شماره های 09357584457 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مجارستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به مجارستان پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به مجارستان پرواز می کند .
  3. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به مجارستان پرواز می کند .
  4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به مجارستان پرواز می کند .
  5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به مجارستان پرواز می کند .
  6. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به مجارستان پرواز می کند .
  7. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به مجارستان پرواز می کند .
  8. هواپیمایی اتریشی Aegean Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به مجارستان پرواز می کند .
  9. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به مجارستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مجارستان از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مجارستان از ایران آمده است :

  1. بوداپست مجارستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش - امارات - قطری - لوفتهانزا - آژین - اتریشی - آلیتالیا و ایرفلوت با یک توقف به بوداپست مجارستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مجارستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مجارستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای مجارستان

رزرو هتل در تمام شهرهای مجارستان

دریافت ویزا مجارستان

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

CLOSE
CLOSE