خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط آلمان

ارزانترین قیمت بلیط آلمان

تورهای نوروز 96 ترکیبی آلمان و اروپا

بلیط به تمام شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

پروازهای داخلی آلمان

دریافت ویزا آلمان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط آلمان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر و لوفتهانزا به فرانکفورت آلمان و  هواپیمایی ماهان به مونیخ آلمان و هواپیمایی جرمنیا به برلین آلمان و هواپیمایی ماهان و جرمنیا به دوسلدورف آلمان و هواپیمایی  ایران ایر به هامبورگ آلمان و هواپیمایی ایران ایر به کلن آلمان پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای آلمان حداقل 1 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط آلمان

ارزانترین قیمت بلیط آلمان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به آلمان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به فرانکفورت - هامبورگ و کلن آلمان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی ایران ایر به فراکفورت - هامبورگ و کلن )
 2. هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به مونیخ و دوسلدورف آلمان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی ماهان ایر به مونیخ و دوسلدورف )
 3. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به فرانکفورت آلمان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی )
 4. هواپیمایی جرمنیا Germania Fluggesellschaft Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به برلین و دوسلدورف آلمان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی ماهان ایر به برلین و دوسلدورف  )
 5. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به آلمان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به آلمان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی آژین  Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به آلمان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به آلمان پرواز می کند .
 9. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به آلمان پرواز می کند .
 10. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به آلمان پرواز می کند .
 11. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به آلمان پرواز می کند .
 12. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به آلمان پرواز می کند .
 13. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به آلمان پرواز می کند .
 14. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به آلمان پرواز می کند .
 15. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به آلمان پرواز می کند .
 16. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به آلمان پرواز می کند .
 17. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به آلمان پرواز می کند .
 18. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به آلمان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط آلمان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد آلمان از ایران آمده است :

 1. فرانکفورت آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و لوفتهانزا به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به فرانکفورت آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. مونیخ آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ماهان به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به مونیخ آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. برلین آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی جرمینا به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به برلین آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. دوسلدورف آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی جرمینا و ماهان به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش - اطلس جت  و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به دوسلدورف آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. هامبورگ آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش - اطلس جت  و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به هامبورگ آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. اشتوتگارت آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - آژین - الاتحاد - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا - اطلس جت و اتریشی با یک توقف به اشتوتگارت آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. نورنبرگ آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش و لوفتهانزا با یک توقف به نورنبرگ آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. کلن آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش  و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به کلن آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 9. هانوفر آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا - بلاویا و اتریشی با یک توقف به هانوفر آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 10. برمن آلمان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و لوفتهانزا با یک توقف به برمن آلمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 11. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای آلمان و جزئیات تمام پروازها به آلمان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای آلمان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای آلمان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.