خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط فرانسه

ارزانترین قیمت بلیط فرانسه

تورهای نوروز 96 فرانسه و ترکیبی اروپا

بلیط به تمام شهرهای فرانسه

رزرو هتل در تمام شهرهای فرانسه

پروازهای داخلی فرانسه

دریافت ویزا فرانسه

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط فرانسه در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر به پاریس فرانسه پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای فرانسه حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط فرانسه

ارزانترین قیمت بلیط فرانسه

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به فرانسه شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به پاریس فرانسه انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به فرانسه پرواز می کند .
 3. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به فرانسه پرواز می کند .
 4. هواپیمایی آذربایجان ( آزال ) Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به فرانسه پرواز می کند .
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به فرانسه پرواز می کند .
 6. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به فرانسه پرواز می کند .
 7. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به فرانسه پرواز می کند .
 8. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به فرانسه پرواز می کند .
 9. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به فرانسه پرواز می کند .
 10. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به فرانسه پرواز می کند .
 11. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به فرانسه پرواز می کند .
 12. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به فرانسه پرواز می کند .
 13. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به فرانسه پرواز می کند .
 14. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به فرانسه پرواز می کند .
 15. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان  به فرانسه پرواز می کند .
 16. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به فرانسه پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط فرانسه از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد فرانسه از ایران آمده است :

 1. پاریس فرانسه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر  به طور مستقیم و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش - آژین - امارات - اکراینی - لوفتهانزا - آلیتالیا - گلف ایر - عمان ایر - ایرفلوت - الاتحاد - اطلس جت - قطری - اتریشی و آزال  با یک توقف از تهران به پاریس فرانسه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. نیس فرانسه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - بلاویا - امارات - آلیتالیا - ایرفلوت - لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به نیس فرانسه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. مارسی فرانسه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش و لوفتهانزا با یک توقف به مارسی فرانسه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. لیون فرانسه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - امارات - اتریشی - ترکیش و لوفتهانزا با یک توقف به لیون فرانسه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. تولوز فرانسه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - آلیتالیا و لوفتهانزا با یک توقف به تولوز فرانسه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. بوردو فرانسه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و آلیتالیا با یک توقف به بوردو فرانسه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. مون پلیه فرانسه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا با یک توقف به مون پلیه فرانسه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای فرانسه و جزئیات تمام پروازها به فرانسه ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای فرانسه :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای فرانسه :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.