خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط فنلاند

ارزانترین قیمت بلیط فنلاند

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط فنلاند در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و فنلاند وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط فنلاند

فروش ویژه بلیط هواپیما فنلاند در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط فنلاند قاره پیما با شماره های 09357584457 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به فنلاند شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به فنلاند پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به فنلاند پرواز می کند ..
 3. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به فنلاند پرواز می کند .
 4. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به فنلاند پرواز می کند .
 5. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به فنلاند پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به فنلاند پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به فنلاند پرواز می کند .
 8. هواپیمایی فین ایر Finnair Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی فنلاند مناسب می باشد .
 9. هواپیمایی اسکاندیناوی SAS Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی کشورهای اسکاندیناوی مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط فنلاند از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد فنلاند از ایران آمده است :

 1. هلسینکی فنلاند : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی بلاویا - آژین - اکراینی - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا - فین ایر - ایر اسکاندیناوی و ایرفلوت با یک توقف به هلسینکی فنلاند با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای فنلاند و جزئیات تمام پروازها به فنلاند ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای فنلاند :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای فنلاند :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای فنلاند

رزرو هتل در تمام شهرهای فنلاند

پروازهای داخلی فنلاند

دریافت ویزا فنلاند

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا