خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط انگلستان

ارزانترین قیمت بلیط انگلستان

بلیط به تمام شهرهای انگلستان

رزرو هتل در تمام شهرهای انگلستان

پروازهای داخلی بریتانیا

دریافت ویزا بریتانیا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط انگلستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر و ماهان به لندن انگلستان پرواز مستقیم انجام دهید  ولی برای سایر شهرهای انگلستان حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط انگلستان

ارزانترین قیمت بلیط انگلستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به انگلستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به لندن انگلستان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی ماهان Mahan Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به لندن انگلستان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 3. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به انگلستان پرواز می کند .
 4. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به انگلستان پرواز می کند .
 5. هواپیمایی آذربایجان ( آزال ) Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به انگلستان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به انگلستان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به انگلستان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به انگلستان پرواز می کند .
 9. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به انگلستان پرواز می کند .
 10. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به انگلستان پرواز می کند .
 11. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به انگلستان پرواز می کند .
 12. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به انگلستان پرواز می کند .
 13. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به انگلستان پرواز می کند .
 14. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به انگلستان پرواز می کند .
 15. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به انگلستان پرواز می کند .
 16. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به انگلستان پرواز می کند .
 17. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به انگلستان پرواز می کند .
 18. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به انگلستان پرواز می کند .
 19. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به انگلستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط انگلستان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد انگلستان از ایران آمده است :

 1. لندن انگلستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و ماهان به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به لندن انگلستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. منچستر انگلستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - قطری - الاتحاد - امارات و لوفتهانزا با یک توقف به منچستر انگلستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. بیرمنگام انگلستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - امارات و لوفتهانزا با یک توقف به بیرمنگام انگلستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. نیوکاسل انگلستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - امارات و لوفتهانزا با یک توقف به نیوکاسل انگلستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. بریستول انگلستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا با یک توقف به نیوکاسل انگلستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای انگلستان و جزئیات تمام پروازها به انگلستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای انگلستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای انگلستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.